Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

İnşaat malzemesi ve yapı kimyasalları üretiminde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden değerlerimiz ise şöyledir:
Dörtler Kireç Olarak Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Misyonumuz

Müşteri odaklı inşaat malzemesi ve yapı kimyasalları üretim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Yaptığımız her işte ve içinde bulunduğumuz her projede kamu yararını öncelikli kılıp, kaynakları doğru kullanıp yönetme, çevreyi ve doğayı koruma odaklı bir çalışma politikasıyla, ülke ekonomisine katkı sağlamak, yeni iş ve projelerle birlikte sürekli istihdam sahaları elde etmek.

Yapı Taşlarımız

Temel Değerlerimiz

Dörtler Kireç kurulduğu günden bugüne kadar sektörde verdiği hizmetler ve üretim faaliyetlerindeki çalışmalarında işine olan bağlılığını gayret ve azmi ile sürdürmeye devam etmektedir.Bu hizmeti bugüne kadar taşımanın sırrı ise işimize sadık olmamız ve sürekli olarak çalışma isteğimizdir.

 • Çevreyi ve çevreye olan saygıyı koruma
 • İş sağlığı ve güvenliği
 • Güvenli, kararlı ve uygun hareket
 • Saygılı, sabırlı, akılcı yaklaşım ve pozitif tavır
 • Emniyetli, verimli, hızlı ve dürüst çalışma
 • Takım çalışması

  Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 33 yıllık tecrübesi, uzman, mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve kalite odaklı imalatları ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sektöründe öncü olmuştur.

  Adres

  Yaşardoğu Mah. Ankara Yolu Üzeri 1. Km Kavak / SAMSUN

  Telefon & Faks

  Tel : +90 (362) 741 31 17
  Fax: +90 (362) 741 33 36

  Email

  bilgi@dortlerkirec.com.tr

  Sosyal Medya’da Takip Edin
  Comodo SSL