Kalite Politikası

Dörtler Kireç Kalite Politikası

İnşaat malzemesi ve yapı kimyasalları üretiminde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden değerlerimiz ise şöyledir.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Dörtler Kireç, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Dörtler Kireç, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Temel Prensiplerimiz

Kaliteli Hizmet İlkelerimiz

 • Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek
 • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleyerek kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahhüt etmek.
 • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleyerek kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahhüt etmek.
 • Müşteri memnuniyet odaklı çalışarak, müşterilerimizin taleplerini yerine getirip, zamanında teslim etmek,
 • Konusunda uzman personelimizle teknolojik gelişmeleri, metotları kullanarak hizmetimize yansıtmak.
 • Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında çalışarak, şirket içi ve dışı eğitimler ile becerilerini arttırmayı sağlamak.

  Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 33 yıllık tecrübesi, uzman, mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve kalite odaklı imalatları ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sektöründe öncü olmuştur.

  Adres

  Yaşardoğu Mah. Ankara Yolu Üzeri 1. Km Kavak / SAMSUN

  Telefon & Faks

  Tel : +90 (362) 741 31 17
  Fax: +90 (362) 741 33 36

  Email

  bilgi@dortlerkirec.com.tr

  Sosyal Medya’da Takip Edin
  Comodo SSL