Dörtler Kireç

Dörtler Kireç

Şirketimiz 1981 yılı şubat ayında, Dörtler Kireç Sanayii Kollektif Şirketi adı altında kurulmuştur.Şirketimiz 1981 yılı şubat ayında, Dörtler Kireç Sanayi Kollektif Şirketi adı altında kurulmuştur. 1992 yılında Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla limited şirkete dönüştürülmüş olup, faaliyetlerini sanayide kullanılan kelle kireç, badanalık kireç, 25 kg. ambalajlı söndürülmüş toz torbalı sıva kireci, 10 kg. ambalajlı söndürülmüş toz torbalı badana kireci, her türlü stabilize yol malzemesi, elek altı malzeme, asfalt malzemeleri, şap malzemesi, ince sıva kumu, kaba sıva kumu, drenaj malzemesi, her ebatta mıcır, beton çakılı, mikronize malzeme üretimi ve nakliyesi, yurtiçi nakliye işleri, beton parke ve kilitli taş, bordür, blok mermer imalatı ile sürdürmektedir. Aynı zamanda derzli duvar örme ve her türlü hafriyat işleri ilgi alanı içindedir. 

Müşteri Memnuniyeti En Büyük Temennimizdir

Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 33 yıllık tecrübesi, uzman, mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve kalite odaklı imalatları ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sektöründe öncü olmuştur. Sürekli olarak ARGE çalışması yapan, ürün yelpazesini genişletip yeni, kaliteli ürünleri geliştirme ve uygulama projelerinde son teknoloji imkânlarını da kullanarak yapacağı tüm üretim ve hizmetlerdeki hedefini modern kent yaşamını hayata geçirmek şeklinde belirlemiştir. Bölgemize yeni teknolojiler kazandıran yatırımlarıyla üretimlerini artırmıştır.

Geçmişten Bugüne Dörtler Kireç

08Mart1981

Dörtler Kireç Kuruldu

Şirketimiz 1981 yılı şubat ayında, Dörtler Kireç Sanayi Kollektif Şirketi adı altında kurulmuştur.

14Ocak1992

Sektörde Hizmet Vermeye Başladık

Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla limited şirkete dönüştürülmüş ve bölgesel olarak hizmete geçmiştir.

23Kasım2005

Geniş Ürün Yelpazesi

Sanayide kullanılan kelle kireç, badanalık kireç, 25 kg. ambalajlı söndürülmüş toz torbalı sıva kireci, 10 kg. ambalajlı söndürülmüş toz torbalı badana kireci, her türlü stabilize yol malzemesi, elek altı malzeme, asfalt malzemeleri, şap malzemesi, ince sıva kumu, kaba sıva kumu, drenaj malzemesi, her ebatta mıcır, beton çakılı, mikronize malzeme üretimi ve nakliyesi, yurtiçi nakliye işleri, beton parke ve kilitli taş, bordür, blok mermer imalatı ile sürdürmektedir

01Mart2018

Daima Daha Büyük Hedefler İçin Hizmet

Dörtler Kireç olarak günden güne ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgesel ihtayaçlara göre çok çabukca ve en verimli bir şekilde , müşteri memnuniyeti kapsamında , çevreye duyarlı ve sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında çözebilmek ve sektördeki bu yükü hafifletmek için daima büyük hedeflere odaklı çalışmak.

Önceliğimiz Her Zaman Kaliteli Hizmet

Bugüne kadar yaptığımız ve yapılan her proje ve çalışma da öncelik verdiğimiz ilkelerden birisi kalitedir.Çünkü bir projeyi istenen bir biçimde alıcıya uygun bir şekile getirmenin temelinde kaliteli ürün ve ekip ruhu yer almaktadır.Dörtler Kireç olarak bu anlayışı her proje ve hizmet verdiğimiz faaliyet alanlarında göstermeye devam ediyoruz.Böylelikle yapılan hizmet sonu bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini gördükçe işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
0
Kaliteli Ürün & Hizmet
0
Çevresel Sorumluluk
0

Yıllık Malzeme Üretim Kapasitemiz

 • Kaymak Kireç (Poşet) - 200.000 Adet
 • 1.2.3. Nolu mıcır üretimi - 140.000 Ton
 • Taş Tozu Üretimi (Kum) - 150.000 Ton
 • Beton Malzemesi Çakıl - 150.000 Ton
 • Sönmemiş Badanalık Topaç Kireç - 25.000 Ton
 • Sönmüş Toz Torba Sıva Kireci - 1.200.000 Adet
 • Sönmüş Bahçe Kireci (Torba) - 500.000 Adet
 • Kaymak Kireç (Poşet) - 200.000 Adet

  Dörtler Kireç ve Toprak Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 33 yıllık tecrübesi, uzman, mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve kalite odaklı imalatları ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sektöründe öncü olmuştur.

  Adres

  Yaşardoğu Mah. Ankara Yolu Üzeri 1. Km Kavak / SAMSUN

  Telefon & Faks

  Tel : +90 (362) 741 31 17
  Fax: +90 (362) 741 33 36

  Email

  bilgi@dortlerkirec.com.tr

  Sosyal Medya’da Takip Edin
  Comodo SSL